Pielgrzymka do Włoch Kraków

Program pielgrzymki do. wŁoch ze szczególnym uwzględnieniem san giovanni rotondo. 1 dzień– Wyjazd z Krakowa o godz. 4 rano, przejazd przez Cieszyn. Samolotowa pielgrzymka do Włoch. Osoba dorosła, zakwaterowanie w pokoju 2-os. nnw, kl, Kraków, samolot, Katowice, wyżywienie 2 razy dziennie.

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli, Węgrzce koło Krakowa. Arrow Pielgrzymka do Włoch 15. 07-23. 07. 2010, piątek, 28 maj 2010. Sanktuaria Włoch-pielgrzymka 9-dniowa. Cena sw. 1 Dzień: Wyjazd z Krakowa we wczesnych godzinach porannych (05. 00/06. 00) – przejazd przez Czechy. Cena podstawowa: pakiet, Kraków, Słoneczna Promocja. Przedstawiony wyżej program pielgrzymki do Włoch jest jedną wielu propozycji naszych włoskich ofert. Pielgrzymka do Włoch-San Giovanni Rotondo, Sorrento i Capri. Nasza wspólnota parafialna udaje się na spotkanie z papieżem do Warszawy i Krakowa.
Pielgrzymka do Włoch: Turyn– Rzym, 22– 31 maja. Czwartek, 01 maja 2008. 22 maja, czwartek. 1 czerwca, niedziela. Powrót do Krakowa w godzinach rannych.

10 Sty 2010. Duszpasterstwo Pielgrzymkowe La Salette z siedzibą w Krakowie jest. Włochy. Pielgrzymka autokarowa: Padwa-Rzym-Monte Cassino-San. 8 dniowa Pielgrzymka do Włoch (Asyż, Rzym, Lanciano, Loreto, San Giovani Rotondo). Wiślna 12, 31-007 Kraków tel: 012) 430 20 96 fax: o12) 430 20 15. Pielgrzymka do Rzymu i Watykanu-pielgrzymka Samolotem 5 dni-wŁochy-5 dni samolot-Rzym. Przejazd autokarem do Krakowa. Zakończenie pielgrzymki. Parafialna pielgrzymka do Włoch. w dniach 22-28 października Roku Świętego. Widoki Alp. Przed dojazdem do Krakowa podziękowaliśmy serdecznie Księdzu.

Pielgrzymka do Włoch 17-27. 08. 2010. Pielgrzymka do Rzymu z nawiedzeniem Grobu Ojca Świętego Jana Pawła ii i pobytem na Capri.
Obozy mlodziezowe 2010. wŁochy-grecja obóz młodzieżowy z rejsem po Adriatyku. Legionów Piłsudskiego 2, 30-509 Kraków, tel/fax. 48) 12-411 98 88, tel. Kraków-Nowy Dworzec pks, ul. Bosacka, górna płyta-godz. pielgrzymka do wŁoch-wyświetleń 1819 od 16-08-2009 (utworzona: 04-01-2008. 1 dzień (26. 07) – wyjazd z Krakowa o godz. 12. 00, po Mszy Świętej rozpoczynającej pielgrzymkę. Przejazd przez Czechy, Austrię w kierunku Włoch. DzieŃ 10: Przejazd przez Austrię i Czechy do Polski. Zakończenie pielgrzymki. sanktuaria wŁoch dzien 1: Przejazd na trasie Kraków-Czechy, Austria. Program pielgrzymki do wŁoch: Wyjazd z Krakowa ok. 5 godz. Rano i przejazd do Wiednia. Kraków-tel. 0885-17-92-96 lub e-mail: salkhoch@ wp. Pl.

Przyjazd do Krakowa w godzinach popołudniowych. Przedstawiony wyżej program pielgrzymki do Włoch jest jedną wielu propozycji naszych włoskich ofert. Przewodnik po Krakowie-oprowadzanie w języku polskim, niemieckim lub angielskim. Pielgrzymka do Izraela Pielgrzymka do Włoch Pielgrzymka do Jerozolimy. Pl-Santo Subito-Autokarowa pielgrzymka do Włoch-Řím-Włochy. Częstochowa (60 zł), Gliwice (50 zł), Katowice, Kielce (70 zł), Kraków.

Jako pierwsze biuro w Krakowie zorganizowaliśmy w Marcu 2010 r. Diecezjalną Pielgrzymkę do Ziemi Świętej z udziałem Jego. Pielgrzymka do Włoch. 10 dni. Samolotowa pielgrzymka do Włoch, Najlepsze wakacje jakie mozesz sobie. Osoba dorosła, zakwaterowanie w pokoju 2-os. nnw, kl, Kraków, samolot.
Pielgrzymka do wŁoch (samolotem). 8 dni. termin: 26. 05– 02. 06. 2008. cena: 2090 pln/os. program: dzieŃ 1 krakÓw-rzym-manopello, lanciano 26. 05

. 10 procent ruchu turystycznego w Krakowie. Polscy pielgrzymi i turyści. Pielgrzymów zagranicznych przybywają ze Słowacji, Niemiec, Włoch.
Pielgrzymka do Włoch-10 dni Włochy Lazio Rzym. Osoba dorosła, zakwaterowanie w pokoju 2-os. nnw, kl, Kraków, autokar, wyżywienie 2 razy dziennie.
W 9-dniowej pielgrzymce do Włoch na uroczystości odpustowe ku czci Św. Michała. Msza św. Na zakończenie pielgrzymki. Przyjazd do Krakowa, Warszawy i.
Pielgrzymki arrow Pielgrzymka do Włoch-wycieczka objazdowa. Łódź, Kraków, Rzeszów, Szczecin, Przemyśl, Opole, Kielce, Warszawa, Wrocław, Leszno, Sopot. Wcześniej pielgrzymi nawiedzili w Krakowie na Wawelu relikwie świętego Stanisława. Pielgrzymka do Włoch, wiosna 2008-fotoreportaż: Asyż arrow.
Piesza Pielgrzymka do Lwowa· Pielgrzymka do Włoch Kraków. Festyn rodzinny u Pallotynów wtorek, 19: 24, 26 maja 2009, autor: pl. Od 14 do 23 sierpnia odbyła się pielgrzymka do Włoch. Rozpoczęcie Mszą Świętą w Kaplicy Akademickiej waj-Kraków, ul. Kopernika 26. Pielgrzymki w 2010.

Pielgrzymka do Włoch, 31. 07-08. 08. 2010, 1350pln, Kahlrmberg-Turyn-Werona-Srimione. Wieliczka Kraków Zakopane Wadowice, 25. 06-27. 06. 2010, 480pln.
Z Limanowej udaliśmy się do Krakowa. Wcześniej przez blisko godzinę przejeżdżaliśmy. Relacja z pielgrzymki do Włoch]-Pielgrzymka do Włoch dzień piąty.
Xi anielska pielgrzymka do św. Michała na Górę Gargano (Włochy). Zabranie pielgrzymów wsiadających w Warszawie. Przejazd do Krakowa (Msza św. w kaplicy.
. Pielgrzymka, wyjazd na pielgrzymkę-Krajobrazy Toskanii Włochy Wycieczki. Wyjazd z Krakowa w godzinach rannych, nocleg tranzytowy w Austrii.
Wróciliśmy z Włoch, pakujemy się do Francji, a myślimy o Litwie. Za rok: Pielgrzymka uczniów kl. iii sp z rodzicami i przyjaciółmi do Grobu Ojca św.

Samolotowa pielgrzymka do Włoch-Włochy-Lazio. Osoba dorosła, zakwaterowanie w pokoju 2-os. nnw, kl, Kraków, samolot, Katowice, wyżywienie 2 razy.

Włochy-Lazio-Rzym-Samolotowa pielgrzymka do Włoch, Wakacje, Wyjazd, Hotel. Osoba dorosła, zakwaterowanie w pokoju 2-os. nnw, kl, Kraków, samolot. Kraków, Zakopane, Kalwaria z. Wadowice, Częstochowa. Pielgrzymka Włochy (Wenecja, Rzym, s. g. Rotondo)-Grecja-Medjugorje.
Włochy pielgrzymka Włochy Inne Manoppello. Przyjazd do Krakowa w godzinach popołudniowych. Włochy pielgrzymka Manoppello Włochy. Ewa Wszołek Kraków (Kraków, małopolskie, Polska). Włochy, przewodnik, ewa, polska. Słowa bliskoznaczne dla" Włochy pielgrzymki" Samolotowa pielgrzymka do Włoch Włochy Lazio Rzym. Osoba dorosła, zakwaterowanie w pokoju 2-os. nnw, kl, Kraków, samolot, Katowice, wyżywienie 2 razy.

Osoba dorosła, zakwaterowanie w pokoju 2-os. nnw, kl, Kraków, samolot, Katowice, wyżywienie 2 razy. Samolotowa pielgrzymka do Włoch Rzym Włochy . Na Jasną Górę pielgrzymi z Archidiecezji Krakowskiej zdążają także w pielgrzymkach: Włoski informatyk wykrył w sieci księży-pedofilów. Św. Rodziny z Nazaretu w Krakowie oraz dwoje gimnazjalistów wraz z księdzem Dyrektorem i nauczycielami wyruszyli na 8-dniową pielgrzymkę do Włoch.
W programie: Licheń, Częstochowa, Kraków, Wadowice. Pielgrzymka do Włoch: w dniach 1– 13 października 2010 r. Odbędzie się pielgrzymka do Włoch. . Przybyli też pielgrzymi z Austrii, Niemiec, Francji, Włoch, Bułgarii i Słowacji. Na lotnisku Kraków-Balice Papieża pożegnali przedstawiciele władz.
Samolotowa pielgrzymka do Włoch. Symbol oferty: 28/2265. Państwo: Włochy. Osoba dorosła, zakwaterowanie w pokoju 2-os. nnw, kl, Kraków, samolot.
Pielgrzymka Wiary do grobu Jana Pawła ii i śladami włoskich świętych-9dni. Śladami Jana Pawła ii: Częstochowa, Kraków, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska,
. grecja, wlochy, pielgrzymki szlakiem św. pawla pilotaż. Dział: Szukam pracy. z Krakowa do Nowego Jorku przez Rejkiawik . Rzymu spodziewają się przybycia co najmniej 100 tysięcy pielgrzymów z Włoch i zagranicy. Kraków: czeka na pogrzeb pary prezydenckiej. Pielgrzymka do Włoch. Szlak św. Jana Bosko i nawiedzenie Całunu Turyńskiego. Wyjazd bez dopłaty z Wrocławia, Katowic, Krakowa, Poznania; Biuro Podróży Centrum Kraków pielgrzymki, wczasy, wycieczki objazdowe, hotele, Włochy, Francja, Hiszapnia, Portugali, Izrael, Meksyk, Fatima, Lourdes, Rzym.

KrakÓw. Małopolskie. wŁochy objazdowe, Proszowice, małopolskie· wŁochy objazdowe. Państwo: Włochy Rzym Transport: Autokar Profil wyjazdu: Pielgrzymka. Włochy pielgrzymka Wycieczka objazdowa Inne Inne. Przyjazd do Krakowa w godzinach popołudniowych. Włochy pielgrzymka Inne Wycieczka objazdowa . w tarnowskiej pielgrzymce wzięli także udział wierni z diecezji kieleckiej, rzeszowskiej i krakowskiej. Na trasie byli także obcokrajowcy. Tylko w Krakowie masz okazję wziąć udział w niezwykłym projekcie. Początek pielgrzymki do Włoch. w autokarze przedstawiono plan podróży oraz miejsca.

Santo subito-Pielgrzymka do Rzymu Włochy Lazio Rzym Orlando Travel-Biuro. Osoba dorosła, zakwaterowanie w pokoju 2-os. nnw, kl, Kraków, autokar. WŁochy– 10 dni. Błogosławionego abp Zygmunta Szczęsnego Felińskiego pod przewodnictwem Benedykta xvi. Przygotowania do pielgrzymki Benedykta xvi w Krakowie! Samolotowa pielgrzymka do Włoch. Symbol ponuky: 28/2265. ątát: Taliansko. Osoba dorosła, zakwaterowanie w pokoju 2-os. nnw, kl, Kraków, samolot. Pielgrzymka to podróż podjęta z pobudek religijnych do miejsc swiętych: Ziemi Świętej, Rzymu. Śladami włoskich świętych· Maryjna Francja-pielgrzymka. Częstochowa-Wadowice-Kalwaria Zebrzydowska Łagiewniki-Kraków. Dla osób dojeżdżających do Krakowa we własnym zakresie aba tour może także. Przedstawiony wyżej program pielgrzymki do Włoch jest jedną wielu propozycji.

Dokument Episkopatu Włoch umieszcza pielgrzymkę wśród rozmaitych form wędrowania. w: Leksykon teologii fundamentalnej, Lublin– Kraków 2002, s. 789.

Pomimo tragicznego wypadku męża Zofia do Włoch wyjechała, już nie tylko by podziwiać. Podówczas kanonik Kapituły Katedralnej Poznańskiej i Krakowskiej.

. i księża michalici zapraszają do udziału w 9-dniowej pielgrzymce do Włoch na. Msza św. Na zakończenie pielgrzymki. Przyjazd do Krakowa, Warszawy i.
28 Mar 2010. Ósma pielgrzymka obyła się w dniach 16-19 sierpnia 2002 r. a trasa przebiegała następująco: Kalwaria Zebrzydowska-Kraków Lagiewniki.

Wtedy odpowiedziałam, że cała rodzina moja z Krakowa pozdrawia Ojca św. Potem jako pilot wycieczek, pielgrzymek do Włoch wielokrotnie byłam na.
Św. Rodziny z Nazaretu w Krakowie oraz dwoje gimnazjalistów wraz z księdzem Dyrektorem i nauczycielami wyruszyli na 8-dniową pielgrzymkę do Włoch. Kraków, Łagiewniki, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice; Program: wyjazd w godzinach. Sanktuaria Austrii, Niemiec i Włoch; Program: 1 dzień: przejazd przez Czechy. Pielgrzymka do Pragi; Program: 1 dzień: wyjazd w godzinach porannych w . To nie będzie łatwa pielgrzymka. Papież wyruszył w trzydniową podróż do Czech. Na lotnisku Ciampino w Rzymie pożegnał go premier Włoch Silvio Berlusconi. Zdjęcia satelitarne rozlewisk rzek w Krakowie, Sandomierzu. Kraków-pielgrzymki-adresy oraz usługi lokalne. Zobacz na mapie" znaleziono: 8 adresów. Biuro podróży Italiatour organizuje wycieczki do Włoch. Sanktuaria Ziemi Włoskiej. 865 zł+ 200€ 1 dzień-wyjazd z Krakowa o godzinie. Powrót do Krakowa w godzinach popołudniowych, zakończenie pielgrzymki. Intensyfikujemy właśnie działania mające ściągnąć do Krakowa zagranicznych pielgrzymów. Zwłaszcza z Hiszpanii i Włoch, które są. " Śladami świętego Pawła" to tytul pielgrzymki do Włoch organizowanej przez. 6 sierpnia wyrusza z Krakowa Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Jedną z grup.

Rekolekcje wielkopostne w Domu Ojców Kombonianów w Krakowie. 15 marca 2006r. Szkolna pielgrzymka do Włoch. 16 października 2008r.
. Ojciec Święty w trakcie swojej czterodniowej pielgrzymki pojawił się w. Według włoskiej wysłanniczki, miłość Krakowa do nowego papieża. Podziwiamy malownicze widoki północnych Włoch i południowej Austri. Zaś brat Edmund wyjechał po maturze na studia do Krakowa i potem jako lekarz w. Rozkład jazdy. Lourdes-Fatima-Pielgrzymka Paryż Sylwester oraz Paryż zimą. Lourdes-Paryż Ukraina Włochy od podstaw. Włochy Śladami Świętych Włochy zimą. Włochy sylwester. Kraków, Parking przed Motelem Krak, 01: 30, 100 zł. 3 Cze 2010. Wśród pielgrzymów jest 1200 obcokrajowców m. In. z Włoch, Hiszpanii, Czech i Portugalii. Zagłosuj w konkursie" Kraków mój dom"
. Udziału w 9-dniowej pielgrzymce do Włoch na uroczystości odpustowe ku czci. Msza św. Na zakończenie pielgrzymki. Przyjazd do Krakowa

. Kraków (rynek). Pielgrzymka do Lichenia. 26 czerwca 2004 r. Opiekun duchowy: Ks. Sławomir Brajczewski, kleryk Michał Włoch . Do Łagiewnik przyjeżdżają głównie pielgrzymi i turyści z Polski (ponad 56 proc. Podkreśla, że Kraków jest interesujący dla religijnych Włochów z. Mieszkańców stolicy Włoch przez 27 lat był również ich biskupem. Profil wyjazdu: Pobyt wypoczynkowy, Oferta objazdowa, Pielgrzymka. Weekend w Mediolanie-5 dni (samolotem z Krakowa) krk Mediolan Włochy. 4 Cze 2010. Włoski jezuita podkreślił, że na papieską wizytę na Cyprze nie będą miały wpływu. koncert Deus Meus i Mietka Szcześniaka w Krakowie . Dodatkowy samolot odleci także z Krakowa, w dniu pogrzebu papieża, pół godziny po północy. Pielgrzymi mają szansę na miejsce w jednym z nich. Można byłoby dzwonić z każdej budki telefonicznej w stolicy Włoch.
Odbywa pielgrzymki o historycznym znaczeniu dla Kościoła, sprawuje Eucharystię. Niepokalanów, Częstochowa, Poznań, Katowice, Wrocław, Góra Świętej Anny, Kraków. 3. 01: Asyż i inne miejsca dotknięte trzęsieniem ziemi (Włochy). Po południu przejazd do Neapolu, nieoficjalnej stolicy całego włoskiego południa. Kraków, Dworzec pks Czyżyny. trasa centralna.

Powered by WordPress